Bandag Hakkında

Bandag Hakkında

Lastik kaplama, bir taraftan filoların lastik maliyetlerini azaltırken, bir taraftan da doğal kaynakları daha tutumlu kullanmamızı sağlayan güvenilir bir çözümdür. Günümüzde Avrupa'da kullanılan her 3 kamyon lastiğinden 1'i kaplanmış lastiktir.

Dünyada Lastik Kaplama

Bandag, lastik kaplama işini mükemmele ulaştırdı. Sürekli kaydedilen gelişim sayesinde Bandag bayileri; performans, güvenirlilik ve güvenlik açısından en iyi ürünü sunabilir noktaya gelmişlerdir. Bandag'ın dünya çapındaki anlaşmalı bayileri, 95 farklı ülkede yılda 10.000.000'den fazla lastik kaplayarak, dünya genelinde Bandag'ı en çok tercih edilen lastik kaplama çözümü haline getiriyorlar.

Avrupa'da Bandag, bütün belli başlı büyük ülkelerde 140'tan fazla Bandag yetkili bayisiyle temsil edilmektedir. Avrupa pazarına yönelik geniş bir yelpazeye yayılmış kaplama ürünlerimiz, Belçika'nın Lanklaar kentindeki fabrikamızda imal edilir.

Bandag Yetkili Bayi

Bandag, yetkili bayilerini:

  • Kaplama Ürünleri
  • Lastik Kaplama Ekipmanı
  • Entegre Kaplama Teknolojisi
  • Teknik Destek & Eğitim
  • Katma değerli filo çözümlerinden oluşan geniş bir paketle destekler

Bandag olarak bayi ağımızla birlikte devamlı olarak filolararın lastik maliyetlerinin azaltılması ve operasyon verimliliklerinin arttrılması için yeni yollar arıyoruz.

Bandag'ın dünya'da faaliyet gösteren on binlerce filo için neden "Akıllı Seçim" olduğunu öğrenmek istiyorsanız siz de bizimle veya yetkili bayilerimizle iletişime geçin.

BANDAG, Türkiye'de Brisa Bridgestone Sabancı firmasının bir markasıdır.Bu nedenle, aradığınız daha kurumsal nitelikte bazı bilgileri Brisa internet sitesinde bulabilirsiniz. Devam etmek için lütfen aşağıdaki logoyu tıklayınız:

Brisa