FİLONUZLA ÖZDEŞLEŞİR.

alt text

TOPLAM LASTİK BAKİMİ

Her filo kendine özgüdür. Profleet olarak filonuzla özdeşleşerek şirketinizin başarısını destekleyen özgünlüğü koruyarak size özel lastik yönetim çözümleri geliştiriyoruz. Toplam lastik bütçenizi güvenlikten ödün vermeden düşürmeyi taahhüt ediyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlama, çevreye duyarlılık ve işletme ve yönetim giderlerinizi aydınlatmaya dair stratejik hedeflerinizi de destekliyoruz.

Profleet Toplam Lastik Bakımı çözümleri 3 ana faaliyete dayanır: İZLEME, SÜRDÜRME ve YÖNETME.

İZLEME – FİLONUZ HAKKİNDA DETAYLİ BİLGİ

Lastikler işletme maliyetlerinizi büyük oranda etkiler. Lastiklerinizin fiili kondisyonlarını değerlendirerek lastik bakımınızı sürekli olarak geliştirmek için firmanızla birlilkte çalışarak filo operasyonlarınız için en iyi ürün ve hizmetlerle sizleri destekliyoruz. İZLEME faaliyetleri kapsamında Profleet Lastik Danışmanları:

 

  • Filonuz ve size has gereksinimleriniz hakkında detaylı bir profil hazırlar
  • Aspects+ ile periyodik incelemeler yaparak kullanıcı dostu anlaşılır raporlar hazırlar
  • Tasarruf edilebilecek potansiyel alanları belirleyerek iyileştirme önerilerinde bulunur.

 

Aspects+entegre lastik inceleme ve izleme sistemi çok aygıtlı çoklu girdileri sınırsız raporlama özellikleriyle birleştirir. Bu sistem tüm Profleet Lastik Danışmanları tarafından kullanılır ve belirli şartlarda filo müşterilerine de sunulabilmektedir.

BAKİM – DEĞERİ MAKSİMUMA ÇİKARMA

Profleet BAKIM programı kilometre başına lastik maliyetinizi, araç çalışma düzeyini, yakıt verimliliği ve çevre dostu yapınızı olumlu yönde etkileyecektir. Profleet Lastik Danışmanları teknik yönetiminizle birlikte çalışarak her bir bağımsız araç tipi ve uygulaması için ideal lastik ve bakım politikaları geliştirecektir. Aspects+ sistemimiz sayesinde bu lastik yönetmeliğiniz Avrupa genelindeki ilgili tüm servis ve kaplama çözüm ortaklarımıza iletilecektir.

Yaygın Bayi Ağı
Araçlarınızın bakımını tanımlı politikalar ve en yüksek kalite standartları uyarınca yapan 400'den fazla Çözüm Ortağı.

Filofix
Yolda lastik arızası yaşadığınızda Avrupa genelinde 7 gün 24 saat kendi dilinizde yardım Service Europe daima yanınızdadır. Minimum araç arıza süresi, etkin takip ve şeffaf fiyatlandırmayla riskinizi azaltabilirsiniz.

BASys
Lastik kaplama paradan tasarruf sağladığı gibi atıkları da azaltmaktadır.BASys karkas yönetimiylefilolar değerli varlıklarını çevrimiçi olarak izleyerek azami getiri elde edebilmektedir.

YÖNETİM – GÖNÜL RAHATLİĞİ

Lastik ve bakım gereksinimlerinizde dış kaynak olarak Profleet'i kullanabilir ve
öngörülebilir fiyatlandırma çözümleri ve asgari operasyonel sorumlulukla azami değer elde edebilirsiniz. İster tek noktada faaliyet gösteren ister tüm Avrupa'da olun, firmanıza özel hazırlanan Lastik Yönetmeliği ve güçlü çevrimiçi TMP+ raporlamalarıyla tam görünürlük ve kontrol imkânı sunarak tüm araçlarınıza her yerde uygulanabilmektedir.

PROFLEET FİLO YÖNETİMİ
dari yapınız veya karmaşıklığınız ne kadar büyük olursa olsun sahada ve arka büroda görevli uzman ekibimiz gerçek anlamda kontrol sunan en gelişmiş filo yönetim sistemleriyle desteklenmektedir. Bridgestone ve Lassa tarafından sunulan yeni Filo Yönetimi sistemi özel hazırlanmış iş akışlarını filolar, Profleet Çözüm Ortakları ve Profleet filo yönetimi arasında otomatikleştirir.

ASPECTS+
İhtiyacınız olan tüm bilgiler daima kullanımınız için hazırdır. Üst düzey panellerden araç bazında geçmiş detaylarına kadar Bridgestone ve Lassa tarafından sunulan ÖNGÖRÜLER gerek depo bazında gerekse tüm filo için konsolide edilmiş olarak performans ve sözleşmenizle ilgili maliyet hakkında tam şeffaflık sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN…

Kilometre başına toplam lastik maliyetinizi düşürme yöntemleri hakkında bilgi almak için Profleet Lastik Danışmanıyla görüşebilirsiniz.

BAYI BUL

Posta kodunuzu veya şehrinizi girerek bölgenizdeki bir bayiyi arayın

Use my current location

Sonuç yok

alt text