BASYS İLE VARLİKLARİNİZİ İZLEYİN

BASYS İLE VARLİKLARİNİZİ İZLEYİN

alt text

Lastik ve lastik karkaslarınız şirketiniz için yüksek değere sahip varlıklardır. Bu nedenle Bandag bu varlıklarınızı izlemenize, yönetmenize ve kullanmanıza yardımcı olarak tam avantaj yakalayabilmeniz için çok gelişmiş yazılım tabanlı bir dizi araçtan oluşan BASys platformunu geliştirmiştir. BASys platformu karkaslarınızı daha etkin bir şekilde yöneterek nihai olarak lastik maliyetlerinizi düşürmek üzere tamamen uçtan uca bir çözüm sunan çeşitli entegre uygulamalardan meydana gelmektedir.

UÇTAN UCA ÇÖZÜMLER

BASys Bandag kaplama çözümlerini Bridgestone'un kapsamlı lastik takip ve bakım programına entegre ederek hem Bridgestone hem de Bandag filo müşterilerine toplam lastik maliyetlerini düşürmelerinde azami şeffaflık ile yardımcı olur.

TAM İZLEME VE KARKAS YÖNETİMİ

Her bir karkasa atanan özgün barkod ile BASys sistemi lastiğin hizmet ömrü boyunca her adımı izler.

ÇEVRİMIÇİ TOPLAMA TALEPLERİ

İnternet portalı sayesinde karkaslarınız kaplamaya hazır olduğunda otomatik karkas toplama talebinde bulunabilirsiniz.

 

TAM SÜREÇ GÖRÜNÜRLÜĞÜ

Karkas toplamadan uzmanlarca donatılan kaplamaların teslimatına kadar BASys sistemi karkas varlıklarınızın nasıl yönetildiğine ilişkin çevrimiçi tam görünürlük sunar ve bu sayede daha iyi kararlar alarak daha uygun maliyetli lastik ve kaplama politikaları izleyebilirsiniz.

GÜÇLÜ ÇEVRİMIÇİ RAPORLAMA

Karkas kabul oranları ve ortalama onarım oranlarından toplam karkas çevrimleri ve benzeri bilgilere kadar anlık raporlar üreterek lastik kullanım ömrü boyunca lastik maliyetlerinizin optimize edilmesine yardımcı olabilirsiniz.

SEZGİSEL ARAYÜZ

BASys sistemi entegre barkod tarayıcı dâhil kullanıcı dostu dokunmatik ekrana sahiptir. BASys karkas yönetim uygulamaları tüm Avrupa ülkelerinde Windows 10 ve Google Android (5.0 ve üstü versiyon) işletim sistemleri için uygundur.

 

TOPLAM LASTİK MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRMEYE HAZİR MİSİNZ?

Bizimle iletişime geçerek BASys sisteminin değerli varlıklarınızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için size nasıl yardımcı olacağını öğrenebilirsiniz.