Bandag | İletişim | İletişim Formu

Değerli Müşterimiz,

Müşteri İletişim Merkezimizin öncelikli amacı sizlere günün her saatinde hizmet vermek ve gülen bir yüzle karşılamaktır. Haftanın 7 günü hizmet veren Müşteri İletişim Merkezimizden, tüm ürünlerimizin özellikleri ve Lassa Yetkili Bayilerimiz hakkında bilgi alabilir; istek, ihtiyaç ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Gerek ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, gerekse bayilerimiz ve çalışanlarımız ile ilgili her türlü eleştiri, teşekkür, öneri, yeni fikir ve isteklerinizi bizlere doğrudan telefonla iletebilir veya aşağıdaki bölümden yazılı başvuruda bulunarak paylaşabilirsiniz. Tüm başvurularınız titizlikle değerlendirilecek ve aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçilerek yapılacak çalışma ve çözümle ilgili bilgi verilecektir. Elektronik posta ile yapılan başvurularda, başvurunun statüsü ile ilgili bilgilendirme e-posta adresniz üzerinden yapılacaktır. Bize ilettiğiniz görüş, öneri ve şikayetleriniz daha iyi bir hizmet sunmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımıza ışık tutacaktır. Zaman ayırdığınız için içtenlikle teşekkür ederiz.

* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ÖNEMLİ NOT: İletişim bilgileriniz üçüncü şahıslar ve kurumlarla paylaşılmayacak, ayrıca kesinlikle kampanya ve promosyon bilgilendirmesi amacıyla kullanılmayacaktır.