BANDAG HER ZAMAN BANDAG'DİR

BANDAG HER ZAMAN BANDAG'DİR

GÜVENİLİR HASSASİYET. TUTARLİ PERFORMANS.

alt text

Standart Bandag kaplama süreci eğitimli ve deneyimli girişimciler tarafından gerçekleştirilir. Teknik Servis Mühendislerimizden oluşan tüm Avrupa'ya yayılan ekibimiz tarafından denetlenerek sürekli kontrole tabi tutulur. İster otobüsünüz için Berlin'de, ister römorkunuz için Trieste'de, ister hafriyat kamyonunuz için Ankara'da Bandag kaplatın alın ... Bandag daima Bandag'dır.

GÜVENİLİR HASSASİYET. TUTARLİ PERFORMANS.

İster otobüsünüz için Berlin'de ister römorkunuz için Trieste'de, ister hafriyat kamyonunuz için Ankara'da Bandag lastikleri alın Avrupa genelinde 100'den fazla, Türkiye'de 21 üreticimiz ve Avrupa'da 2.000'den fazla, Türkiye'de 100'den fazla satış noktasında ustalıkla üretilmiş ve aynı hassasiyetle donatılmış bire bir aynı ürünü satın alabileceğinize güvenebilirsiniz. Standartlaştırılmış kaplama sürecimiz eğitimli ve deneyimli girişimciler tarafından gerçekleştirilir ve teknik servis mühendislerimizden oluşan ekibimiz tarafından denetlenerek sürekli kontrole tabi tutulur. Nerede olursanız olun, Bandag daima Bandag'dır.

TEK TİP SÜREÇ

Bandag kaplamaları aynı standart tek tip süreç uyarınca tam onaylı ve sürekli denetime tabi tutulan Bandag Franchise Bayileri tarafından özel olarak üretilir. 

TASARLANMİŞ SİSTEM

Tüm Bandag kaplamaları her bir bayinin patentli Bandag sırtı ve cushion gumı özel Bandag ekipmanları ve Bandag'a ait teknolojik kaplama sürecinin bir araya getirilmesiyle elde edilir. 

UZMAN EĞİTIMİ VE SERTİFİKALANDİRMA

Bandag Avrupa Eğitim Merkezi karkas analizi ve kaplama süreci alanlarında operatörlere son teknoloji eğitimler verir.

SİKİ KALİTE KONTROLÜ

Şirket bünyesindeki teknik servis mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilen yıllık denetimler, zorunlu eğitim ve Bandag ISO 9000 sertifikası Bandag'ın global Kalite Sertifikalandırma Sistemi'ni oluşturur.

MEVZUATLARA TAM UYUM

Türkiye'deki ve Avrupa Birliği'ndeki Bandag franchise bayileri tüm kaplamaların yeni lastiklere uygulanan aynı kalite standartları ve güvenirliği sağlamalarını temin eden UN ECE109 Mevzuatına uygunluk sağlamaktadır.

KAPSAMLİ DOKÜMANTASYON

Bandag'ın kapsamlı Kamyon Atölyesi El Kitabı Bandag bayileri ve Avrupa ve Ortadoğuy özel Kaplama Sürecini detaylı olarak dokümante ederek bölge genelinde güvenilir, öngörülebilir ve tutarlı süreç ve ürün kalitesi garanti eder.