WHY RETREAD? WHY NOT!

BANDAG: GÜVENLİ, UYGUN MALİYETLİ VE ÇEVRE DOSTU ÇÖZÜM.

alt text

DAHA İYİSİ İÇİN ÜRETİLMİŞTİR

Dünyanın en güvenilir birinci sınıf lastik kaplamaları ve kaplama sistemleri tedarikçisi olarak Bandag, 60 yıllık sektör uzmanlığını, güvenirliğe olan tavizsiz bağlılığıyla bir araya getirir.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Çok çeşitli ürün yelpazemiz birinci sınıf lastiklere kıyasla yüksek performans ve ömür sağlayarak, kilometre başına düşen maliyeti azaltır. Bandag lastik kaplamaları daha az hammadde ve karbon emisyonlarıyla çevre ayak izinizi düşürmenize de yardımcı olur.

NEDEN BANDAG LASTİK KAPLAMALARİ?

Kilometre başına çok daha düşük toplam lastik maliyeti Yeni lastiklere benzer güvenirlik ve performans Daha az atık, hammadde tüketimi ve karbon emisyonları

Türkiye ve Avrupa genelinde geniş bayi ağı
Hızlı, esnek ve yüksek kaliteli servis

UZMAN SERVİS

Alanında uzman güvenilir Bandag bayilerinden oluşan kapsamlı ağımız sıkı kalite standartları, son teknoloji ekipmanlar, mevzuatlara tam uygunluk ve lastiklerinizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için tasarlanmış yüksek performans ürünlerden oluşan kapsamlı ürün gamı sunar. Size olan yakınlığımız sayesinde işinizi geliştirebilmeniz için ihtiyacınız olan hız, esneklik ve geniş seçenekleri sunabilmekteyiz.


Sürecimiz hakkında daha fazla bilgi

GLOBAL GÜÇ

Dünyanın en büyük lastik üreticisi olan Bridgestone'un, ve Türkiye'de aynı zamanda Lassa'nın bir iştiraki olan Bandag size güvenebileceğiniz kaliteyi sunarak güvenli, yeşil, rekabetçi ve kısaca daha iyi bir işletme kurabilmenize yardımcı olur.


Bridgestone hakkında daha fazla bilgi

BANDAG'İN İŞLETMENİZE NASİL YARDİMCİ OLABİLECEĞİNİ ÖĞRENİN

Yerel Bandag uzmanıyla hemen iletişime geçin

BAYI BUL

Posta kodunuzu veya şehrinizi girerek bölgenizdeki bir bayiyi arayın

Use my current location

Sonuç yok

alt text